MDŽ 2024 INFO

Informace k objednávkám na MDŽ 2024

 

Dobrý den, dovolujeme si Vás informovat o objednávkách, které u Nás budete tvořit.

Doporučujeme objednat co nejdříve ideálně v předprodeji, jelikož jako jedni z mála naskladňujeme pouze den předem, kde se veškeré objednávky pod přísným dohledem musí zkompletovat a následný den ráno opouští náš pražský sklad a míří po celé republice za Vámi.

 

Veškeré objednávky rozváží Naši proškolení kurýři, naše kytice jsou luxusní zboží a nedáme je z rukou dokud nejsou u nového majitele/majitelky.

Naše doporučení pro MDŽ jsou určitě kytice či květinové boxy z  růží či tulipánů, které jsou v tomto období velmi oblíbené.  Avšak, nelze opomenout ani naše luxusní míchané kytice, kde naopak vynikne naše exkluzivní tvořivost.

Po vytvoření objednávky, Vás budeme informovat telefonicky předem o doručení, pokud u doručení nebudete a kytici budeme předávat Vaši překvapené polovičce, budete o předání informován po předání telefonicky.

MDŽ je tradiční svátek, kdy oslavujeme veškeré důležité ženy našeho života, maminky, manželky, přítelkyně a celkově každou životně důležitou ženu pro každého z Nás.

Dát tedy najevo Vaši náklonost luxusní kyticí právě od Nás je to pravé co vykouzlí té Vaší důležité životní ženě úsměv na tváři.

 

 

Pokud Vás napadne jakákoliv otázka kontaktujte Nás buď zde do našeho chatu či na 739 272 229 kde jsme nonstop.

Těšíme se na Vás.

 

Váš tým Růže Michael.

 

V případě že by jste si naše produkty chtěli přiblížit DOPORUČUJEME navštívit náš instagram, kde každý produkt natáčíme opravdu detailně.

www.instagram.com/ruze_michael/

Untitled

Zpět do obchodu