O nás

Naše historie se začíná psát v roce 2014,

kdy jsme se rozhodnuli vstoupit na trh s řezanými květinami. Naše začátky by se dalo říci byly velice jednoduché, založili jsme webové stránky a dělali to, co dělali všichni ostatní, ale dělali jsme to vyjímečně a lépe.

V roce 2015 nám ale tento fakt přestal stačit a chtěli jsme konečnému zákazníkovi dát něco co zde nikdo není schopen udělat, proto jsme začali sledovat zahraniční konkurenci a učili se od těch nejlepších v oboru. Přichází rok 2015 a pro Nás je to zlomový rok v udávání trendů na československém trhu, začalo vnikal obrovské množství květinářství, které se snažili dělat to stejné co My. Na podzim roku 2015 přichází naše první kolekce boxů, které tu do té doby opravdu v malém měřítku dělalo pár květinářství na amatérské úrovni. Pro českého zákazníka je to něco co na trhu chybí a proto Nás oslovuje obrovské množství zákazníků a naše značka se dostává do podvědomí republiky. Spojujeme síly s řadou českých a slovenských celebrit, které jsou z našich květin nadšení.

 

V roce 2017 jsme posunuly úroveň ještě výše s edicí obřích boxů ať už kulatých či ve tvaru srdce. Naše motto bylo a stále je být každý rok nejlepší v oboru a udávat tempo květinářského byznysu v Čechách. Byly jsme první kdo dostal luxusní ale i veškeré květiny do povědomí širokého okolí. Jan Bendig, Patrik Vrbovsky aka Rytmus, Monika Bagárova, Makhmud Muradov, Leo Brychta, Alexandr Cverna, Laky Royal, Nikol Švantnerová, Zuzana Plačková, Agáta Hanychová, Nela Slováková, Veronica Biasiol, Mirka Pikolová, Denisa Sperger, David Kozma, Barbara Striteska, Lia Kees, Sharlota to je jen malý výčet celebrit, které od Nás zakoupily naše produkty.

Snažíme se Vám jako koncovému zákazníkovi, co nejjednodušeji dopřát opravdový luxus do rukou, objednávkový systém je naprosto jednoduše vymyšlen stejně jako platební procesy a samotné ceny oproti konkurenci.

Absolutně nevěnujeme pozornost květinám, které mají 40-50cm to pro nás žádný luxus není a to tak u Nás zůstane naše délky začínají u 70cm a výše, květy jsou vždy obrovské aby i samotná kytice vždy byla jako z Amerických filmů a aby tento moment byl pro obdarovanou nezapomenutelný.

Od začátku našeho fungování nepoužíváme žádnou kurýrní službu ale pouze své zaměstnance aby servis byl co nejdokonalejší.

Květiny si objednáváme pouze a jen z Holandské burzy, kde je kvalita vždy zaručena.

Zpět do obchodu