Živé Vánoční Stromky Michael

Prodej živých Vánočních stromečků značky Růže Michael

 Adresa pro přesné nalezení našeho luxusního Vánočního světa v Praze je zde v odkazu https://goo.gl/maps/yJCt3JherSA8BiLq9

Od ledna jsme pro Vás naše drahé zákazníky, hledali to nejlepší a nejhezčí řešení pro Vánoční stromeček letošních Vánoc.

Nakonec po dlouhém hledání a průzkumech mezi lidmi jsme se dohodnuli se zahraniční plantáží na dovoz Jedlí Kavkazských té nejvyšší jakosti, kterou v čechách naleznete opravdu jen zřídka, stejně jako u našich květin jsme si i ZDE daly na výběru opravdu záležet a každý stromek, který se pro vás bude dovážet jsme osobně vybírali již s předstihem. 

 

Proč zrovna Jedle Kavkazské mají být to pravé pro vaše Vánoce

Upoutá nádherným kuželovitým a kompaktním tvarem, hustým růstem, vodorovnými větvemi, na dotyk příjemným tmavě zeleným jehličím. Jehličí nežloutne, neopadává ani nepíchá.

Mají dokonalý vzhled, bohatou, pravidelnou korunu a širší kmeny, takže udrží více živin a déle vydrží.

Vybírat u Nás nelze ve více kvalitách, náš výběr byl usouzen na kvalitu EXTRA což znamená, že každý stromek je té nejvyšší nabízené kvality od pěstitele.

 

Proč vybrat vánoční stromek od NÁS?

Spoléháme na kvalitu, preciznost a dokonalost jako je to všech našich produktů již řadu let. 

Stromeček si můžete přijet vybrat přímo k Nám od 24. listopadu na adresu Přátelství 551, 104 00 Praha 10 - Uhříněves-Praha 22, Bude zde nejširší výběr stromečků všech velikostí, od každé velikosti bude jeden stromeček i ozdobený pro lepší představu jak by vypadal ve Vaší domácnosti.

Při objednání přes E-shop Vám budou zaslány fotografie či video, několika stromečků aby jste si vybrali přímo TO co přesně chcete.

Při návštěvě našeho prodejního místa se Vám bude věnovat náš proškolený personál, při rodinné návštěvě se u Nás můžete občerstvit a nasát pravou vánoční atmosféru.

každý stromeček vám zcela ZDARMA nejen ZABALÍME ale i OFRÉZUJEME KMEN aby jste jen přišli domu a mohli stromeček bez zbytečné práce zasadit do stojánku.

jodla kaukaska big
Novinka
od 750 Kč
215/SIR
1 položek celkem